Nazwa domeny:
Papier

Oferujemy Państwu produkty wysokiej jakości, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama papierów kserograficznych oraz do wydruku atramentowego i laserowego. Polecamy papier biurowy POL lux, POL sped, Pol jet oraz IQ economy, IQ allround i IQ premium w różnych formatach i gramaturach. Polecamy także Państwu kolorowy papier nadający się idealnie do kopiowania, druku laserowego i atramentowego - IQ COLOR, który dostepny jest w 29 kolorach.

W sprzedaży posiadamy także papier komputerowy marki EMERSON w postaci składanki pojedynczej i wielowarstwowej. Posiadamy także duży wybór papieru do ploterów - w różnych formatach, gramaturze, dostępny w rolkach lub arkuszach. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kartonów ozdobnych o wielu barwach i fakturach. W naszej ofercie znajdą Państwo także etykiety samoprzylepne do nadruku atramentowego i laserowego w wielu formatach.

W naszej fercie znajdą Państwo także szeroki asortyment rolek EMERSON. Posiadamy w sprzedaży wszystkie typy rolek offsetowych i termicznych do kas i drukarek fiskalnych, rolki do faksów oraz rolki samokopiujące.

Posiadamy także w sprzedaży szeroką gamę metek do metkownic jednorzędowych i dwurzędowych w różnej kolorystyce i kształcie.

 

 

 

adres: 

FHU KASKOM

47-100 Strzelce Opolskie

ul. Kardynała Wyszyńskiego 16

NIP 756-124-77-47

REGON 531650623

 

telefon:

tel. +48 77 461 07 35


email:

kaskom@kaskom.info

 

 
Zadaj pytanie: 2833550
Kaskom: