Nazwa domeny:
EURO 100T

Elegancka, prosta i atrakcyjna.

W tym roku poszerzyliśmy naszą rodzinę kas o kolejny model będący użytecznym i praktycznym rozwiązaniem- Euro-100, dostępny jest również w wersji dla początkujących sprzedawców. Ta atrakcyjna kasa fiskalna w pełni obsługuje przelicznik walutowy Euro oraz posiada konektor USB dla prostszej komunikacji z PC. Nowa kasa Euro-100 dzięki prostocie obsługi i zastosowaniu unikalnych rozwiązań, oszczędza twój czas i pieniądze.Euro – 100 została stworzona aby sprostać wszystkim wymogom małego i średniego biznesu od sklepów spożywczych, odzieżowych, kiosków, rozmaitego rodzaju przenośnych stoisk sprzedażowych, po apteki i wielko powierzchniowe supermarkety. Można ją również wykorzystywać w trudnych warunkach atmosferycznych do obsługi sprzedaży obwoźnej, dzięki zastosowaniu nowej klawiatury, która chroni przed brudem, kurzem i dużą wilgocią.

 

Funkcjonalność Euro-100

Piękno i elegancja w harmonii z użytecznością

Piękno i elegancja w harmonii z użytecznością

Kasa o prostej obsłudze, elegancka i użyteczna to są najczęstsze oczekiwania sprzedawców, szczególnie tych początkujących. Nowoczesna Euro-100 podnosi komfort klienta a jej praktyczna konstrukcja powiększa i przyspiesza wydajność kasjera.

 
Prosty i wytrzymały system załadunku i wymiany papieru

Prosty i wytrzymały system załadunku i wymiany papieru

Moment wymiany papieru to jeden z najbardziej stresujących momentów w pracy z każdą kasą fiskalną. Praktyczny system typu drop-in (wrzuć i pracuj) pozwala więc na bardzo prostą i szybką zamianę zadrukowanych rolek, dzięki czemu operator może zaoszczędzić wiele czasu i kłopotu.

Różnorodność i bezpieczeństwo konektorów

Różnorodność i bezpieczeństwo konektorów

Zewnętrzne kable mogą być podłączone do kasy fiskalnej od przodu lub od spodu, co zapobiega nieoczekiwanym i przypadkowym rozłączeniom i uszkodzeniom kasy fiskalnej. Dzięki temu możesz urządzić swoje stanowisko sprzedaży bez konieczności prezentowania klientowi piętrzącego się kłębowiska kabli.

Nowoczesny wyświetlacz kasjera

Nowoczesny wyświetlacz kasjera

Numeryczny 7-segmentowy wyświetlacz operatora posiada wysoki kontrast i stylowe niebieskie podświetlenie, które zapewnia doskonałą wyrazistość również przy niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Dzięki temu wzrok operatora nie jest narażony na przemęczenie, nawet w czasie długich godzin nieprzerwanej pracy kasjera, co podnosi jego wydajność i minimalizuje możliwość popełnienia pomyłki.

Regulowany i obrotowy wyświetlacz klienta

Regulowany i obrotowy wyświetlacz klienta

Numeryczny wyświetlacz klienta posiada również wysoki kontrast i opcjonalnie niebieskie podświetlenie. Duże cyfry pozwalają klientowi na bezproblemowe odczytanie informacji o należnościach. Możesz również swobodnie wyciągnąć i obrócić wyświetlacz w kierunku do klienta. Dzięki tej możliwości w niektórych placówkach handlowych nie będzie już konieczne montowanie dodatkowych zewnętrznych wyświetlaczy.

Wbudowany UV LED tester banknotów

Wbudowany UV LED tester banknotów

Jako opcja wbudowany tester banknotów UV LED pozwala na uniknięcie konieczności zakupu drogiego zewnętrznego testera. Testery banknotów stały się niezastąpionymi pomocnikami we wszystkich krajach, w których obowiązuje nowa waluta Euro. Dzięki testerom, mądrzy sprzedawcy uniknęli problemów z fałszywymi banknotami. Nowa kasa Elcom oferuje możliwość zakupu tej opcji w bardzo przystępnej cenie.

Pomocna kuweta

Pomocna kuweta

To szczegół, który ucieszy każdego doświadczonego sprzedawcę. Kasjerzy docenią dobrze zaplanowane miejsce sprzedaży, gdzie wszystko ma swoje miejsce. W kuwecie możesz położyć bilon, długopis i różnego rodzaju inne przedmioty.

Praktyczny uchwyt do łatwego przenoszenia

Praktyczny uchwyt do łatwego przenoszenia

Kasa fiskalna Euro-100 jest przenośną kasą fiskalną. Przenośną w dosłownym tego słowa znaczeniu! Gdyż wraz z pozostałymi mobilnymi funkcjami kasy takimi jak choćby wbudowana bateria, pozwala na prowadzenie sprzedaży w dosłownie każdych warunkach pracy i to przez 8 godzin, bez konieczności jej doładowywania.

Odporna klawiatura

Odporna klawiatura

Doskonała i odporna klawiatura pozwala na użytkowanie kasy w trudnych warunkach atmosferycznych, również poza zadaszonymi pomieszczeniami, w handlu obwoźnym. Możliwe jest to dzięki nowej klawiaturze wykonanej z odpornego na bród, kurz i wysoką wilgotność silikonu.

USB dla łatwiejszej komunikacji z PC

USB dla łatwiejszej komunikacji z PC

Dodaliśmy nowoczesne USB do standardowych portów seryjnych (RS-232) ponieważ nowe komputery i notebooki przeważnie nie są już wyposażane w porty seryjne. Komunikacja z PC dzięki temu jest o wiele bardziej wygodna i tańsza, bo nie będziesz musiał używać żadnego konwertera.

Euro w pełni obsługuje Euro

Euro w pełni obsługuje Euro

Kasa pozwala na otrzymywanie zapłaty w walucie Euro i jest również gotowa na okres przejściowy zamiany walut, w początkowym momencie wprowadzania waluty Euro w Polsce. Nasze rozwiązanie stosowane we wszystkich naszych urządzeniach jest już wdrożone u ponad 20 000 Sprzedawców w całej Europie, przy oczywistym uwzględnieniu lokalnych wymogów i homologacji.

Wydajny mechanizm drukujący

Wydajny mechanizm drukujący

Drukarka termiczna jest szybsza, bardziej wydajna i tańsza od drukarek igłowych. Okres bezawaryjnej pracy w przypadku drukarek termicznych jest 25 krotnie dłuższy niż w przypadku mechanizmów igłowych, umożliwia wydruk 25 milionów linii. Prędkość drukarki termicznej jest 4 krotnie wyższa od drukarki igłowej. Nie bez znaczenia są koszty. W drukarce termicznej nie musisz wykorzystywać tasiemek barwiących generujących koszty, będących również powodem częstych awarii drukarek igłowych. Rolki papierowe Elcom gwarantują niezmienność wydruku termicznego przez co najmniej 5 lat.

Szeroka gama połączeń

Szeroka gama połączeń

Do kasy fiskalnej E-100 możesz podłączyć szufladę na pieniądze, ręczny bądź stacjonarny skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy, dedykowaną klawiaturę lub klawiaturę typu PC oraz komputer.

Łatwa praca w sieci

Łatwa praca w sieci

Jeżeli masz więcej sklepów lub punktów sprzedaży, dzięki naszej kasie fiskalnej możesz zdalnie w prosty sposób mieć wgląd w aktualny stan sprzedaży, magazyn towarów, kasjerów, możesz zaprogramować nowe towary, zmienić ceny itp. Możliwość zdalnej pracy jest funkcją standardową dla wielu modeli kas Elcom.


Parametry techniczne

Parametry techniczne Euro-100 Euro-100 Shop
Podstawowe parametry Handel detaliczny, sklepy spożywcze, apteki, sklepy odzieżowe, placówki handlowe o znacznym nasileniu sprzedaży, niewielkich rozmiarów supermarkety, bary, kawiarnie, restauracje
Ilość towarów (PLU) 1.500 1.500
Kasjerzy 6 6
Stawki VAT 6 + 1 6 + 1
Nagłówek linii 9 (po 18 znaków) 9 (po 18 znaków)
Znaków w nazwie towaru PLU 14 14
Szerokość papieru 2 × 28 mm 2 × 28 mm
Drukarka Termiczny, Citizen MLT-285 Termiczny, Citizen MLT-285
Prędkość wydruku (przybliżone) 11 linii/sek 11 linii/sek
Wysokość rolki 55 mm 55 mm
Wyświetlacz kasjera LCD 7 segmentowy (10 znaków)
Wyświetlacz klienta LCD 7 segmentowy (10 znaków), obrotowy, wysuwany
Klawiatura Silikon Cherry
33 funkcjonalne i numeryczne klawisze
Bateria TAK TAK
Zużycie energii Maks. 7 W Maks. 7 W
Waga 2,2 kg 2,2 kg
Obsługa poszerzonych kodów kreskowych (13 + 2, 13 + 5) TAK TAK
Komunikacja
Złącza 1 × USB, 1 × Szuflada, 2 × RS-232
Komunikacja PC USB, RS-232 USB, RS-232
Szuflada TAK TAK
Skaner TAK TAK
Terminal płatniczy TAK TAK
Opcje UV LED tester banknotów

Download - pobierz pliki

Pobierz
Folder reklamowy Pobierz
Instrukcja obsługi Pobierz
Program do programowania kasy Pobierz
Biblioteki komunikacyjne do Windows 9X/NT/2000/XP/Vista Pobierz
Driver USB do Windows NT/2000/XP/2003 Server/Vista Pobierz
Driver USB do Windows 98 Pobierz
 

 

adres: 

FHU KASKOM

47-100 Strzelce Opolskie

ul. Kardynała Wyszyńskiego 16

NIP 756-124-77-47

REGON 531650623

 

telefon:

tel. +48 77 461 07 35


email:

kaskom@kaskom.info

 

 
Zadaj pytanie: 2833550
Kaskom: